fb

Компанія ІНТРАСИСТЕМС уклала партнерську угоду з компанією Balabit

03.05.2017.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС уклала партнерську угоду з компанією Balabit - світовим виробником систем і технологій безпеки Balabit IT Security, лідером в області моніторингу привілейованого доступу, логірування і проксі-технологій.

На сьогодні задача контролю доступу привілейованих користувачів до інформаційних активів є однією з ключових для багатьох підприємств. Створення подвійного контролю за допомогою рішень Balabit IT Security дозволяє в рази скоротити ризики нелегальних змін в ІТ-інфраструктурі і, як наслідок, несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації.

Саме тому фахівці ІНТРАСИСТЕМС сфокусовані на перспективному і популярному серед замовників рішенні вендора - Balabit Shell Control Box - пристрої контролю, аудиту та захисту привілейованого доступу до робочих станцій, серверів і мережевих пристроїв. Команда ІНТРАСИСТЕМС розширила базу знань, отримавши необхідні сертифікати Balabit, і поповнила, таким чином, свій існуючий продуктовий портфель, а також підтвердила затребуваність рішень вендора першими проектами.

Balabit - компанія, яка в своєму розвитку прихильна принципу задоволення потреб ринку за рахунок постійних інновацій своїх основних технологій і продуктів. Для ІНТРАСИСТЕМС укладання партнерської угоди з Balabit - це не тільки доступ до портфелю продуктів вендора, орієнтованих на ІТ-безпеку, але і ще один важливий крок у реалізації стратегії компанії - надавати клієнтам тільки якісні та інноваційні рішення в проектах будь-якого рівня складності.