fb

ІНТРАСИСТЕМС отримала спеціалізацію Cisco Advanced Enterprise Networks Architecture

23.10.2019.

 

Компанія ІНТРАСИСТЕМС повідомляє про отримання архітектурної спеціалізації Cisco Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization, що підтверджує технічну експертизу та досвід фахівців компанії у сфері уніфікованого доступу і технологій інтелектуального WAN в області побудови корпоративних мереж. Нагадаємо, що на сьогодні ІНТРАСИСТЕМС є партнером Cisco рівня Premier і володіє іншими Advanced спеціалізаціями вендора.

Архітектура Cisco Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization є оновленою і доповненої концепцією "Мережі без кордонів» (Borderless Network) і охоплює компетенції в області локальних корпоративних дротових і бездротових мереж, інтелектуальних розподілених мереж і забезпечення мобільності користувачів (концепція BYOD). Для відповідності критеріям відбору даної спеціалізації і згідно партнерській програми Cisco Channel Partner Program, фахівці ІНТРАСИСТЕМС успішно виконали всі вимоги, включаючи проходження кваліфікаційних іспитів і сертифікацію з продуктових лінійок Cisco.

Наявність даної спеціалізації свідчить про високий ступінь експертизи ІНТРАСИСТЕМС у формуванні ІТ-інфраструктур, що забезпечують надійне і відмовостійке підключення до будь-якого ресурсу корпоративної інформаційної системи, гарантує високий рівень фахівців компанії в області продажів, проектування, впровадження рішень Cisco Unified Access та Intelligent WAN. Також, ця спеціалізація дозволяє нам надавати висококваліфіковане технічне обслуговування на необхідному рівні, таким чином, підвищуючи ступінь задоволеності своїх клієнтів.

______________________________________________________________________________

Cisco - світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв'язку і спільної роботи. Діяльність компанії зосереджена на п'яти основних технологічних напрямках: магістральна маршрутизація, комутація та послуги; рішення для спільної роботи; віртуалізація центрів обробки даних і хмарні обчислення; відеотехнології; архітектури для трансформації бізнесу. Компанія Cisco була заснована в грудні 1984 р. групою співробітників Стенфордського університету. Свій перший продукт компанія випустила в 1986 р. Штаб-квартири Cisco розташовані в містах Сан-Хосе (Каліфорнія), Амстердамі (Нідерланди) і Бангалорі (Індія).