fb

Новини

ІНТРАСИСТЕМС отримує нагороду компанії МУК «Кращий старт року з напрямку DELL EMC»
13.12.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС стала одним з лідерів в номінаціях групи компаній МУК, яка підвела підсумки поточного 2018 року на церемонії нагородження партнерів під час заходу МУК November Fest 2018. Робота ІНТРАСИСТЕМС була відзначена нагородою компанії МУК «Кращий старт року з напрямку DELL EMC».

ІНТРАСИСТЕМС - переможець номінації «За стрімкий розвиток продажів комплексних рішень APC by Schneider Electric» у 2018 році
12.12.2018

За підсумками 2018 року, які традиційно підводить група компаній МУК на своєму щорічному заході МУК November Fest, компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала нагороду партнера в номінації «За стрімкий розвиток продажів комплексних рішень APC by Schneider Electric».

ІНТРАСИСТЕМС - спонсор конференції Oracle IMPACT 2018!
29.11.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС виступила офіційним спонсором конференції Oracle IMPACT, для клієнтів, яка відбулася 28 листопада 2018 року у готелі InterContinental Kyiv.

ІНТРАСИСТЕМС стає Oracle Specialized Partner і отримує одразу дві хмарні спеціалізації
27.11.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС розширює спектр хмарних спеціалізацій Oracle відразу у двох хмарних сервісах: Oracle Infrastructure as a Service і Oracle Management Cloud. Для ІНТРАСИСТЕМС розвиток напрямку Oracle Cloud є одним з пріоритетних і відтепер це підтверджено офіційними статусами вендора.

ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус
Cisco Premier Partner
12.11.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підтвердила відповідність усім вимогам рівня Premier Partner в партнерській програмі Cisco - світового лідера в області інформаційних технологій і мереж

ІНТРАСИСТЕМС отримала сертифікат
ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT)
01.11.2018

Сертифікат виданий компанії за результатами пройденого аудиту і оцінки системи управління якістю Національним органом сертифікації - ТОВ «Всеукраїнська експертна служба «Укрекспертиза».

ІНТРАСИСТЕМС отримала ліцензію на виконання будівельно-монтажних робіт
24.10.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала будівельну ліцензію на право здійснювати діяльність, пов'язану зі створенням складних інженерних систем, а саме класів відповідальності СС2 і СС3.

ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус
Gold + компанії One Identity
13.08.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання партнерського статусу Gold + Partner компанії One Identity Software, яка є частиною бізнесу Quest Software, і спеціалізується на технологіях Identity and Access Management.

ІНТРАСИСТЕМС стає Silver партнером компанії
Palo Alto Networks
03.08.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала Silver статус в партнерській програмі компанії Palo Alto Networks - розробника програмно-апаратних рішень інформаційної безпеки нового покоління. Партнерство з Palo Alto Networks підсилює накопичені компетенції ІНТРАСІСТЕМС дійсно ефективними рішеннями в області інформаційної безпеки, і відкриває нові можливості щодо захисту від загроз критичних даних замовників.

ІНТРАСИСТЕМС оголошує про підписання партнерської угоди і стає Срібним партнером Hitachi Vantara
25.07.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підписала партнерську угоду з Hitachi Vantara і отримала статус Hitachi Vantara Silver Partner, додавши таким чином до списку своїх офіційних партнерів одного з визнаних лідерів в області інноваційних рішень для роботи з даними.

ІНТРАСИСТЕМС отримує Gold Partner статус компанії Forcepoint
12.07.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала партнерський статус Gold Partner одного з провідних світових розробників в області кібербезпеки - Forcepoint, лідера в області технологій захисту веб, електронної пошти і даних, що забезпечує інформаційну безпеку для організацій по всьому світу.

ІНТРАСИСТЕМС святкує День Народження компанії!
30.06.2018

Підводячи підсумки, можемо сміливо сказати, що ІНТРАСИСТЕМС впевнено розвивається: зростає команда, її ряди поповнюються прекрасними фахівцями, нові цікаві проекти зміцнюють і примножують нашу експертизу, підвищується оперативність і злагодженість внутрішніх процесів, розширюються партнерські відносини з лідерами ринку!

ІНТРАСИСТЕМС стає Срібним партнером компанії SAS Institute
10.05.2018

ІНТРАСИСТЕМС оголошує про підписання партнерської угоди і отримання статусу Silver Partner з компанією SAS Institute - світовим лідером зі створення технологій і інструментів для інтелектуальної аналітичної обробки бізнес-інформації (Business Intelligence).

ІНТРАСИСТЕМС стала бізнес-партнером рівня Silver компанії MobileIron
27.04.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС встановила партнерські відносини з MobileIron, новатором і визнаним лідером в сфері управління та захисту мобільних пристроїв. ІНТРАСИСТЕМС отримала партнерський статус Silver і тепер має право представляти всі продукти вендора в області рішень з централізованого управління і захисту корпоративних мобільних пристроїв.

ІНТРАСИСТЕМС отримує статус VMware Professional Partner в партнерській програмі VMware Solution Provider
17.04.2018

Даний статус - це важливий крок компанії в рамках курсу на розширення технологічного портфоліо, а також, право на продаж всього спектру рішень по віртуалізації, розроблених вендором VMware.

ІНТРАСИСТЕМС отримує статус Cisco Select Certified Partner
22.03.2018

ІНТРАСИСТЕМС оголошує про розширення компетенцій компанії в партнерській програмі Cisco і підтверджує це новим партнерським статусом Cisco Select Certified Partner і отриманням Express Specialization.

ІНТРАСИСТЕМС виступила організатором семінару «Оптимізація ІТ з Oracle Cloud», спільно з ERC і Oracle
19.03.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС спільно з компаніями ERC і Oracle виступили в якості організаторів спеціалізованого семінару «Оптимізація ІТ з Oracle Cloud», який відбувся в Києві 16 березня.

ІНТРАСИСТЕМС підвищує статус партнера
APC by Schneider Electric до рівня Premier Partner
05.03.2018

Сертифікат Premier партнера АРС свідчить про визнання високих компетенцій ІНТРАСИСТЕМС в розробці комплексних інтеграційних рішень вендора.

ІНТРАСИСТЕМС успішно подовжує
статус GOLD Partner компанії ORACLE
26.02.2018

Партнерський статус ORACLE Gold Partner став офіційним підтвердженням ще одного року результативного співробітництва з вендором в рамках програми Oracle Partner Network (OPN) Specialized.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала новий партнерський статус - DELL EMC Authorized Partner
29.01.2018

ІНТРАСИСТЕМС отримала статус Authorized Partner компанії DELL EMC, лідера в області апаратних рішень для зберігання даних. В рамках нової партнерської програми ІНТРАСИСТЕМС отримує можливість розширити власний портфель рішень в області побудови ІТ-інфраструктури.

ІНТРАСИСТЕМС стає партнером компанії Akamai Technologies
22.01.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про партнерство з компанією Akamai Technologies, світовим лідером в області доставки контенту, постачальником хмарних послуг для управління, оптимізації та захисту онлайн-контенту і бізнес-додатків.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала статус Registered Partner компанії AudioCodes
12.01.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання партнерського статусу Registered Partner компанії AudioCodes - одного з провідних світових розробників телекомунікаційних рішень для передачі голосу на основі технологій Voice over IP (VoIP).

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримує партнерський статус
Silver Business Partner компанії IBM
11.12.2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підтвердила новий партнерський статус Silver Business Partner компанії IBM, одного з найбільших в світі виробників і постачальників апаратного і програмного забезпечення, а також ІТ-сервісів і консалтингових послуг.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання партнерського статусу HP Partner First Silver Partner
19.07.2017

Новий статус гарантує високий професійний рівень і кваліфікацію ІНТРАСИСТЕМС, як авторизованого партнера HP, в розробці та реалізації IТ-рішень різного рівня і масштабу з використанням обладнання HP.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС уклала партнерську угоду з компанією Balabit
03.05.2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС уклала партнерську угоду з компанією Balabit - світовим виробником систем і технологій безпеки Balabit IT Security, лідером в області моніторингу привілейованого доступу, логірування і проксі-технологій.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус Select Partner від APC by Schneider Electric
15.04.2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання нового статусу Select Partner від APC by Schneider Electric, лідера ринку захисту живлення, енергозбереження та кондиціонування. Це означає, що зроблено черговий крок у розвитку відносин і розширенні рамок співпраці з APC by Schneider Electric.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підписала партнерську
угоду і отримала статус Silver компанії Kofax
04.04.2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про підписання партнерської угоди і отримання партнерського статусу Silver Partner американської компанії Kofax - провідного постачальника інноваційного програмного забезпечення і рішень для інтелектуального введення та автоматизації найважливіших для бізнесу процесів взаємодії з клієнтом на початковому етапі (First Mile ™).

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання статусу компанії ORACLE рівня GOLD
20.02.2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС стала бізнес-партнером компанії ORACLE рівня Gold, продовживши успішну співпрацю в рамках програми Oracle Partner Network (OPN) і продемонструвавши свій високий професійний ріст та рівень партнера.