fb

Новини

Компанія SAS переможець у рейтингу Asia Risk Technology Awards 2020 у номінації AML Solution of the Year
17.09.2020

Компанія SAS, світовий лідер в області аналітики, була відзначена за новаторство і креативність в області технологій боротьби з відмиванням грошей (AML). SAS також отримала високу оцінку за передові можливості свого рішення, відгуки клієнтів і репутацію на ринку.

ІНТРАСИСТЕМС та BAKOTECH проводять вебінар «Впровадження PAM в одній з найбільших телеком-компаній України: виклики, підходи, рішення»
14.09.2020

ІНТРАСИСТЕМС представляє до Вашої уваги вебінар, який відбудеться на базі реального кейса, в ході якого CISO замовника та експерти ІНТРАСИСТЕМС розповідатимуть про:

ІНТРАСИСТЕМС отримує
2 авторизації компанії IBM: Hardware і Services.
18.08.2020

Дотримуючись курсу на сталий розвиток компанії в області компетенцій і можливостей, ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання авторизації вендора IBM відразу у двох важливих напрямках: 1. Hardware Products (Power Systems і Storage) 2. Services

ІНТРАСИСТЕМС зробила ривок у рейтингу системних інтеграторів України за підсумками щорічного дослідження журналу
«Мережі та Бізнес» за 2019 рік!
13.08.2020

У традиційному річному дослідженні ринку Системної Інтеграції в Україні журналу «Мережі та Бізнес» за 2019 рік ІНТРАСИСТЕМС займає 9-у позицію рейтингу, в тому числі по реалізованих проектах та інших досягненнях! У порівнянні з попереднім аналогічним рейтингом 2018 року, в якому ІНТРАСИСТЕМС опинилася на 17 місці, це значне зростання позицій!

F5 представила нове рішення безпеки Silverline Shape Defense
21.07.2020

Наш партнер компанія F5 Networks представила рішення безпеки Silverline Shape Defense, яке захищає веб-сайти від зростаючого потоку фальшивого Інтернет-трафіку. Нове рішення Silverline Shape Defense покращує роботу і безпеку користувача в Інтернеті, перемагаючи автоматичні атаки, які ведуть до онлайн-шахрайства і зловживань.

Компанія ІНТРАСІСТЕМС запрошує Вас на безкоштовний вебінар: «Продуктова лінійка рішень Cel-Fi», 23 липня о 10:00, Київ.
16.07.2020

Cel-Fi допомагають вирішити проблему з поганим покриттям 3G / 4G мобільного зв'язку у будинку, квартирі, офісі, нежитловому приміщенні, складі, бізнес-центрі, в автомобілі, на яхті і т. д.

ІНТРАСИСТЕМС представляє бездротові рішення IoT ТМ Aranet для моніторингу навколишнього середовища.
02.07.2020

Компанія ІНТРАСИСТЕМС представляє бездротові рішення IoT для моніторингу навколишнього середовища (температура, вологість, СО2 і т.д.) виробництва компанії SAF Tehnika під торговою маркою Aranet. ІНТРАСИСТЕМС є партнером і ексклюзивним дистриб'ютором рішень і продуктів SAF Tehnika в Україні.

У сучасному ландшафті безпеки люди - новий периметр
17.06.2020

Генеральний директор Forcepoint, компанії - лідера в області рішень з кібербезпеки, Метью Монаган, в своєму інтерв'ю на сторінках Forbes про «управління загрозою зсередини, коли всередині нікого немає»

Підтримка безпеки Microsoft SQL Server і бази даних SQL Azure за допомогою наскрізного управління привілейованим доступом від One Identity.
14.05.2020

One Identity, наш Золотий партнер і визнаний лідер з надання допомоги організаціям в реалізації стратегії безпеки, заснованої на ідентифікації, оголосила про те, що її рішення One Identity Safeguard тепер підтримує середовища баз даних Microsoft SQL Server 2017 і SQL Server 2019.

ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання статусу Silver Partner компанії Forescout
11.05.2020

ІНТРАСИСТЕМС стає партнером рівня EMEA Silver Reseller вендора ForeScout Technologies, одного з провідних розробників автоматизованих рішень з управління безпекою для підприємств і державних організацій.

One Identity стала партнером HashiCorp для посилення роботи в сфері безпеки DevOps
04.05.2020

One Identity, наш Золотий Партнер і визнаний лідер в області безпеки, заснованої на ідентифікації, оголосила про партнерство з HashiCorp, лідером в області програмного забезпечення для автоматизації мульти-хмарної інфраструктури, яке використовують розробники, оператори і фахівці з безпеки.

ІНТРАСИСТЕМС стає Бронзовим партнером Flowmon Networks!
30.04.2020

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про новий партнерський статус - Flowmon Bronze Partner, вендора Flowmon Networks, лідера в розробці унікальних рішень мережевої аналітики для забезпечення надійної та безпечної роботи всіх служб підприємства і продуктивності його робочої сили.

ІНТРАСИСТЕМС і Citrix пропонують спеціальні умови придбання віртуальних балансувальників Citrix ADС до 30 червня 2020
27.04.2020

ІНТРАСИСТЕМС запрошує скористатися пропозицією Citrix до 30 червня 2020 року на спеціальні умови придбання віртуальних балансувальників Citrix ADС, а також на збільшення пропускної здатності вже використовуваних пристроїв Citrix ADC (за допомогою придбання ліцензії на Upgrade - PayGrowPromo), можлива знижка до 20% для замовника, опрацьовується індивідуально по кожному проекту

Компанія MobileIron і компанія Adeya оголошують про стратегічне партнерство в сфері забезпечення безпеки корпоративних комунікацій і спільної роботи.
24.04.2020

Це партнерство відповідає зростаючому ринковому попиту, недавньому сплеску віддаленої роботи і критичної потреби ринку в зашифрованих рішеннях для спільної роботи.

One Identity оголошує про сертифікацію рішення
Identity Manager 8.1 згідно NIAP Common Criteria
22.04.2020

Сертифікація означає, що One Identity Manager задовольняє найсуворішим вимогам безпеки урядових організацій - включаючи федеральні, державні та місцеві держструктури і підприємства США.

MobileIron підтримує критично важливі мобільні додатки і дані для співробітників «в полях» в області охорони здоров'я, аварійного відновлення та правопорядку.
16.04.2020

Компанія MobileIron оголосила, що будь-яка організація може зареєструвати необмежену кількість нових користувачів і пристроїв «в полях» на платформі UEM MobileIron без додаткових витрат до 15 червня 2020 року, щоб забезпечити доступ до критично важливих локальних додатків і інструментів підвищення продуктивності, таких як Epic, ServiceNow і Medscape.

Про переосмислення інсайдерської загрози від експертів і блогерів Forcepoint
13.04.2020

Для CISO і їх груп безпеки це означає, що ми швидко рухаємося в нову реальність, де відповідність глобальним стандартам ІТ (ISO, NIST, CMMC і т. д.) є тільки відправною точкою. Але в найближчому майбутньому вплине на співробітників і ваш бізнес в цілому.

4 стратегії підвищення продуктивності і безпеки для ваших віддалених співробітників від Forcepoint
13.04.2020

Нас зацікавила стаття блогу компанії Forcepoint, нашого стратегічного партнера області Інформаційної Безпеки, в якій описані 4 стратегії підвищення продуктивності і безпеки для ваших віддалених співробітників.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС запрошує відвідати вебінар «Cisco Umbrella: Організація хмарної корпоративної мережевої безпеки»
09.04.2020

Компанія ІНТРАСИСТЕМС за сприяння партнера Cisco 14 квітня 2020 р о 12:00 (EEST) проведе вебінар «Cisco Umbrella: Організація хмарної корпоративної мережевої безпеки» для фахівців з Інформаційної Безпеки.

Організація віддаленої роботи
18.03.2020

В умовах поточних реалій, в зв'язку з COVID-19 команда INTRASYSTEMS залишається для всіх своїх клієнтів, партнерів і колег на зв'язку всіма доступними ресурсами і надає підтримку в організації віддаленої роботи.

ІНТРАСИСТЕМС отримує нагороду від BAKOTECH за найбільшу кількість проектів в 2019 році
13.02.2020

Наша компанія була відзначена цією нагородою завдяки максимально повному спектру високотехнологічних продуктів різних виробників, що були впроваджені в рамках реалізованих проектів в 2019 році, у співпраці з партнером BAKOTECH.

ІНТРАСИСТЕМС з натхненням на Cisco Live 2020, Барселона!
05.02.2020

Ми (команда ІНТРАСИСТЕМС) також відвідали цей знаковий івент, який надихнув нас унікальними технологічними рішеннями, передовим знаннями і досвідом партнера Cisco, що розширяє межі можливого!

Нові комп'ютери в кабінеті інформатики
в школі - інтернаті в Комарівці!
13.12.2019

Благодійною місією ІНТРАСИСТЕМС на цей раз стала поставка і оновлення кабінету інформатики сучасними комп'ютерами! 6 грудня 2019 року в школу - інтернат приїхали 13 новеньких сучасних моноблоків Impression.

ІНТРАСИСТЕМС нагороджена
«За кращий операторський проект напрямку Juniper»
03.12.2019

Компанія ІНТРАСИСТЕМС була відзначена нагородою дистриб'ютора МУК «За кращий операторський проект напрямку Juniper». Дана нагорода - це результат практичного застосування накопиченого досвіду в галузі впровадження рішень на базі технологій Juniper і плідних партнерський відносин як з дистриб'ютором, так і з вендором.

ІНТРАСИСТЕМС отримує нагороду від АТ «СБЕРБАНК»
19.11.2019

У рамках церемонії нагородження партнерів АТ «СБЕРБАНК» в сфері інформаційних технологій компанія ІНТРАСИСТЕМС була відзначена нагородою «За надійне партнерство і успішну співпрацю у розвитку і супроводі інформаційних технологій в АТ« СБЕРБАНК».

ІНТРАСИСТЕМС виступила партнером BAKOTECH у проведенні бізнес - сніданку за рішеннями Dynatrace
15.11.2019

ІНТРАСИСТЕМС стала партнером - організатором бізнес-сніданку спільно із дистриб'ютором BAKOTECH, який присвячено рішенням і продуктам вендора Dynatrace - лідера в сфері контролю та аналізу цифрових сервісів. Захід відбувся 14 листопада в Києві, в конференц-центрі готелю Aloft.

Партнерський альянс
ІНТРАСИСТЕМС з BAKOTECH Group і Dynatrace
07.11.2019

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про успішний партнерський альянс з BAKOTECH Group і вендором Dynatrace. ІНТРАСИСТЕМС співпрацює з IT-дистриб'ютором BAKOTECH c перших днів своєї роботи на українському ринку системної інтеграції.

ІНТРАСИСТЕМС поповнює ряди фахівців в сфері
інформаційної безпеки!
04.11.2019

І тут ми теж знайшли сміливе і дещо експериментальне рішення! Ми підписали освітній контракт з Державним Університетом Телекомунікацій, а саме із кафедрою Інформаційної та кібернетичної безпеки, однією з провідних в цій сфері, і взяли на практику групу молодих фахівців.

ІНТРАСИСТЕМС отримала спеціалізацію Cisco Advanced Enterprise Networks Architecture
23.10.2019

Компанія ІНТРАСИСТЕМС повідомляє про отримання архітектурної спеціалізації Cisco Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization, що підтверджує технічну експертизу та досвід фахівців компанії у сфері уніфікованого доступу і технологій інтелектуального WAN в області побудови корпоративних мереж.

ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус Hitachi Vantara Resell Partner і спеціалізацію Edge-to-Cloud Infrastructure.
11.07.2019

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підтверджує новий партнерський статус Resell Partner рівня Member і отримання нової спеціалізації Edge-to-Cloud Infrastructure вендора Hitachi Vantara, в рамках нової партнерської програми, яка діє з квітня 2019 року.

ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус Hitachi Vantara Resell Partner і спеціалізацію Edge-to-Cloud Infrastructure.
11.07.2019

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підтверджує новий партнерський статус Resell Partner рівня Member і отримання нової спеціалізації Edge-to-Cloud Infrastructure вендора Hitachi Vantara, в рамках нової партнерської програми, яка діє з квітня 2019 року.

ІНТРАСИСТЕМС святкує ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КОМПАНІЇ!
Нам 3 РОКИ !!!
08.07.2019

Час летить, і ось вже пройшло цілих 3 роки з дня заснування компанії ІНТРАСИСТЕМС! У НАС ВСЕ ВИХОДИТЬ!!!! Прекрасна, зростаюча і успішна команда, гармонія на роботі і просто у спілкуванні!!!

ІНТРАСИСТЕМС стає володарем спеціалізації
Cisco Advanced Service Provider Architecture
04.07.2019

Отримання архітектурної спеціалізації Cisco Advanced SP Architecture говорить про високий професійний рівень експертів системного інтегратора, відображає відповідну ступінь технічної компетенції ІНТРАСИСТЕМС в області інтеграції мережевих рішень і технологій операторського і корпоративного рівня, а також про додаткові гарантії високої якості сервісу при використанні продуктів вендора для замовників.

ІНТРАСИСТЕМС стає володарем спеціалізації
Cisco Advanced Service Provider Architecture
04.07.2019

Отримання архітектурної спеціалізації Cisco Advanced SP Architecture говорить про високий професійний рівень експертів системного інтегратора, відображає відповідну ступінь технічної компетенції ІНТРАСИСТЕМС в області інтеграції мережевих рішень і технологій операторського і корпоративного рівня, а також про додаткові гарантії високої якості сервісу при використанні продуктів вендора для замовників.

ІНТРАСИСТЕМС стає володарем спеціалізації
Cisco Advanced Service Provider Architecture
04.07.2019

Отримання архітектурної спеціалізації Cisco Advanced SP Architecture говорить про високий професійний рівень експертів системного інтегратора, відображає відповідну ступінь технічної компетенції ІНТРАСИСТЕМС в області інтеграції мережевих рішень і технологій операторського і корпоративного рівня, а також про додаткові гарантії високої якості сервісу при використанні продуктів вендора для замовників.

ІНТРАСИСТЕМС стає володарем спеціалізації
Cisco Advanced Service Provider Architecture
04.07.2019

Отримання архітектурної спеціалізації Cisco Advanced SP Architecture говорить про високий професійний рівень експертів системного інтегратора, відображає відповідну ступінь технічної компетенції ІНТРАСИСТЕМС в області інтеграції мережевих рішень і технологій операторського і корпоративного рівня, а також про додаткові гарантії високої якості сервісу при використанні продуктів вендора для замовників.

ІНТРАСИСТЕМС подовжує партнерський статус Silver
компанії SAS Institute
04.06.2019

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про подовження партнерського статусу Silver Partner вендора SAS Institute - світового лідера у сфері розробки і продажу рішень і послуг в області бізнес-аналітики (Business Intelligence).

ІНТРАСИСТЕМС і DELL Technologies організували спільний семінар, присвячений інноваційним рішенням DELL Technologies
24.05.2019

Компанія ІНТРАСИСТЕМС спільно з компанією DELL Technologies 23 травня 2019 року провели спільний захід - семінар для замовників «Рішення DELL Technologies для ІТ - інфраструктури Вашого бізнесу».

ІНТРАСИСТЕМС підвищує партнерський статус
Micro Focus до рівня Gold
10.05.2019

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримує партнерський статус Gold Partner вендора Micro Focus - лідера в області програмного забезпечення, яке надає найважливіші інструменти, необхідні для побудови, експлуатації, захисту та аналізу підприємства.

ІНТРАСИСТЕМС підвищує партнерський статус Symantec і стає Symantec Secure One Silver Partner
02.05.2019

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус вендора Symantec, одного зі світових лідерів в області програмно-апаратних комплексів та послуг із забезпечення інформаційної безпеки.

ІНТРАСИСТЕМС спільно з Oracle провели семінар
«Oracle Cloud Day: хмари як технологічна основа цифрової трансформації»
05.04.2019

Компанія ІНТРАСИСТЕМС спільно з компанією Oracle розповіли замовникам про найновіші тренди в сфері хмарних технологій і навели приклади кращих практик щодо їх застосування на спільному семінарі «Oracle Cloud Day: хмари як технологічна основа цифрової трансформації», який відбувся 4 квітня 2019 року в Києві у конференц-центрі Президент Готелю.

ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус
DELL EMC Gold Partner
01.04.2019

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підвищила партнерський статус виробника DELL EMC до рівня Gold в рамках нової партнерської програми Dell EMC, яка стартувала в 2017 році, в основі якої лежать три основних принципи: простота, передбачуваність і прибутковість.

ІНТРАСИСТЕМС оголошує про подовження партнерського статусу Premier Partner компанії APC by Schneider Electric
04.03.2019

Компанія ІНТРАСИСТЕМС подовжує партнерський статус Premier Partner компанії APC by Schneider Electric- світового лідера в розробці систем безперебійного енергопостачання.

ІНТРАСИСТЕМС подовжує партнерський статус Gold компанії Oracle
22.02.2019

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про успішне подовження партнерського статусу Oracle Gold Partner. Минув ще один продуктивний рік ефективної співпраці з Oracle в рамках партнерської програми Oracle Partner Network (OPN) Specialized.

ІНТРАСИСТЕМС отримує нові спеціалізації ORACLE:
Oracle Database 12c і Oracle Enterprise Manager 12c
28.12.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС додала в свої активи дві нові спеціалізації ORACLE в рамках партнерської програми Oracle Partner Network Specialized з напрямку баз даних: Oracle Database 12c і Oracle Enterprise Manager 12c. Підставою для їх отримання стали високий рівень експертизи фахівців ІНТРАСИСТЕМС, успішні проекти і позитивні відгуки клієнтів компанії.

ІНТРАСИСТЕМС отримує нагороду компанії МУК «Кращий старт року з напрямку DELL EMC»
13.12.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС стала одним з лідерів в номінаціях групи компаній МУК, яка підвела підсумки поточного 2018 року на церемонії нагородження партнерів під час заходу МУК November Fest 2018. Робота ІНТРАСИСТЕМС була відзначена нагородою компанії МУК «Кращий старт року з напрямку DELL EMC».

ІНТРАСИСТЕМС - переможець номінації «За стрімкий розвиток продажів комплексних рішень APC by Schneider Electric» у 2018 році
12.12.2018

За підсумками 2018 року, які традиційно підводить група компаній МУК на своєму щорічному заході МУК November Fest, компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала нагороду партнера в номінації «За стрімкий розвиток продажів комплексних рішень APC by Schneider Electric».

ІНТРАСИСТЕМС - спонсор конференції Oracle IMPACT 2018!
29.11.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС виступила офіційним спонсором конференції Oracle IMPACT, для клієнтів, яка відбулася 28 листопада 2018 року у готелі InterContinental Kyiv.

ІНТРАСИСТЕМС стає Oracle Specialized Partner і отримує одразу дві хмарні спеціалізації
27.11.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС розширює спектр хмарних спеціалізацій Oracle відразу у двох хмарних сервісах: Oracle Infrastructure as a Service і Oracle Management Cloud. Для ІНТРАСИСТЕМС розвиток напрямку Oracle Cloud є одним з пріоритетних і відтепер це підтверджено офіційними статусами вендора.

ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус
Cisco Premier Partner
12.11.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підтвердила відповідність усім вимогам рівня Premier Partner в партнерській програмі Cisco - світового лідера в області інформаційних технологій і мереж

ІНТРАСИСТЕМС отримала сертифікат
ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT)
01.11.2018

Сертифікат виданий компанії за результатами пройденого аудиту і оцінки системи управління якістю Національним органом сертифікації - ТОВ «Всеукраїнська експертна служба «Укрекспертиза».

ІНТРАСИСТЕМС отримала ліцензію на виконання будівельно-монтажних робіт
24.10.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала будівельну ліцензію на право здійснювати діяльність, пов'язану зі створенням складних інженерних систем, а саме класів відповідальності СС2 і СС3.

ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус
Gold + компанії One Identity
13.08.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання партнерського статусу Gold + Partner компанії One Identity Software, яка є частиною бізнесу Quest Software, і спеціалізується на технологіях Identity and Access Management.

ІНТРАСИСТЕМС стає Silver партнером компанії
Palo Alto Networks
03.08.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала Silver статус в партнерській програмі компанії Palo Alto Networks - розробника програмно-апаратних рішень інформаційної безпеки нового покоління. Партнерство з Palo Alto Networks підсилює накопичені компетенції ІНТРАСІСТЕМС дійсно ефективними рішеннями в області інформаційної безпеки, і відкриває нові можливості щодо захисту від загроз критичних даних замовників.

ІНТРАСИСТЕМС оголошує про підписання партнерської угоди і стає Срібним партнером Hitachi Vantara
25.07.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підписала партнерську угоду з Hitachi Vantara і отримала статус Hitachi Vantara Silver Partner, додавши таким чином до списку своїх офіційних партнерів одного з визнаних лідерів в області інноваційних рішень для роботи з даними.

ІНТРАСИСТЕМС отримує Gold Partner статус компанії Forcepoint
12.07.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала партнерський статус Gold Partner одного з провідних світових розробників в області кібербезпеки - Forcepoint, лідера в області технологій захисту веб, електронної пошти і даних, що забезпечує інформаційну безпеку для організацій по всьому світу.

ІНТРАСИСТЕМС святкує День Народження компанії!
30.06.2018

Підводячи підсумки, можемо сміливо сказати, що ІНТРАСИСТЕМС впевнено розвивається: зростає команда, її ряди поповнюються прекрасними фахівцями, нові цікаві проекти зміцнюють і примножують нашу експертизу, підвищується оперативність і злагодженість внутрішніх процесів, розширюються партнерські відносини з лідерами ринку!

ІНТРАСИСТЕМС стає Срібним партнером компанії SAS Institute
10.05.2018

ІНТРАСИСТЕМС оголошує про підписання партнерської угоди і отримання статусу Silver Partner з компанією SAS Institute - світовим лідером зі створення технологій і інструментів для інтелектуальної аналітичної обробки бізнес-інформації (Business Intelligence).

ІНТРАСИСТЕМС стала бізнес-партнером рівня Silver компанії MobileIron
27.04.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС встановила партнерські відносини з MobileIron, новатором і визнаним лідером в сфері управління та захисту мобільних пристроїв. ІНТРАСИСТЕМС отримала партнерський статус Silver і тепер має право представляти всі продукти вендора в області рішень з централізованого управління і захисту корпоративних мобільних пристроїв.

ІНТРАСИСТЕМС стала бізнес-партнером рівня Silver компанії MobileIron
27.04.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС встановила партнерські відносини з MobileIron, новатором і визнаним лідером в сфері управління та захисту мобільних пристроїв. ІНТРАСИСТЕМС отримала партнерський статус Silver і тепер має право представляти всі продукти вендора в області рішень з централізованого управління і захисту корпоративних мобільних пристроїв.

ІНТРАСИСТЕМС отримує статус VMware Professional Partner в партнерській програмі VMware Solution Provider
17.04.2018

Даний статус - це важливий крок компанії в рамках курсу на розширення технологічного портфоліо, а також, право на продаж всього спектру рішень по віртуалізації, розроблених вендором VMware.

ІНТРАСИСТЕМС отримує статус Cisco Select Certified Partner
22.03.2018

ІНТРАСИСТЕМС оголошує про розширення компетенцій компанії в партнерській програмі Cisco і підтверджує це новим партнерським статусом Cisco Select Certified Partner і отриманням Express Specialization.

ІНТРАСИСТЕМС виступила організатором семінару «Оптимізація ІТ з Oracle Cloud», спільно з ERC і Oracle
19.03.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС спільно з компаніями ERC і Oracle виступили в якості організаторів спеціалізованого семінару «Оптимізація ІТ з Oracle Cloud», який відбувся в Києві 16 березня.

ІНТРАСИСТЕМС підвищує статус партнера
APC by Schneider Electric до рівня Premier Partner
05.03.2018

Сертифікат Premier партнера АРС свідчить про визнання високих компетенцій ІНТРАСИСТЕМС в розробці комплексних інтеграційних рішень вендора.

ІНТРАСИСТЕМС успішно подовжує
статус GOLD Partner компанії ORACLE
26.02.2018

Партнерський статус ORACLE Gold Partner став офіційним підтвердженням ще одного року результативного співробітництва з вендором в рамках програми Oracle Partner Network (OPN) Specialized.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала новий партнерський статус - DELL EMC Authorized Partner
29.01.2018

ІНТРАСИСТЕМС отримала статус Authorized Partner компанії DELL EMC, лідера в області апаратних рішень для зберігання даних. В рамках нової партнерської програми ІНТРАСИСТЕМС отримує можливість розширити власний портфель рішень в області побудови ІТ-інфраструктури.

ІНТРАСИСТЕМС стає партнером компанії Akamai Technologies
22.01.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про партнерство з компанією Akamai Technologies, світовим лідером в області доставки контенту, постачальником хмарних послуг для управління, оптимізації та захисту онлайн-контенту і бізнес-додатків.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала статус Registered Partner компанії AudioCodes
12.01.2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання партнерського статусу Registered Partner компанії AudioCodes - одного з провідних світових розробників телекомунікаційних рішень для передачі голосу на основі технологій Voice over IP (VoIP).

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримує партнерський статус
Silver Business Partner компанії IBM
11.12.2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підтвердила новий партнерський статус Silver Business Partner компанії IBM, одного з найбільших в світі виробників і постачальників апаратного і програмного забезпечення, а також ІТ-сервісів і консалтингових послуг.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання партнерського статусу HP Partner First Silver Partner
19.07.2017

Новий статус гарантує високий професійний рівень і кваліфікацію ІНТРАСИСТЕМС, як авторизованого партнера HP, в розробці та реалізації IТ-рішень різного рівня і масштабу з використанням обладнання HP.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС уклала партнерську угоду з компанією Balabit
03.05.2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС уклала партнерську угоду з компанією Balabit - світовим виробником систем і технологій безпеки Balabit IT Security, лідером в області моніторингу привілейованого доступу, логірування і проксі-технологій.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус Select Partner від APC by Schneider Electric
15.04.2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання нового статусу Select Partner від APC by Schneider Electric, лідера ринку захисту живлення, енергозбереження та кондиціонування. Це означає, що зроблено черговий крок у розвитку відносин і розширенні рамок співпраці з APC by Schneider Electric.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підписала партнерську
угоду і отримала статус Silver компанії Kofax
04.04.2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про підписання партнерської угоди і отримання партнерського статусу Silver Partner американської компанії Kofax - провідного постачальника інноваційного програмного забезпечення і рішень для інтелектуального введення та автоматизації найважливіших для бізнесу процесів взаємодії з клієнтом на початковому етапі (First Mile ™).

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання статусу компанії ORACLE рівня GOLD
20.02.2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС стала бізнес-партнером компанії ORACLE рівня Gold, продовживши успішну співпрацю в рамках програми Oracle Partner Network (OPN) і продемонструвавши свій високий професійний ріст та рівень партнера.